سرمایه گذاری در تولید بلوک سیمانی

سرمایه گذاری در تولید بلوک سیمانی

سرمایه گذاری در تولید بلوک با سودآوری بالا – سرمایه گذاری سودآور

یکی از مباحث بسیار مهم جوامع و بالاخص تولیدکنندگان، یافتن بهترین نوع سرمایه گذاری بوده، در واقع بهترین نوع سرمایه گذاری یا همان سرمایه گذاری ارزشمند، سرمایه گذاری است که اعتبار مجموعه سرمایه گذار حفظ و روز به روز افزایش یابد. در مورد سرمایه گذاری ارزشمند مبحث بازگشت سرمایه موضوعی اجتناب ناپذیر بوده و بسیار مهم است و از جمله مواردی می باشد که نیازمند مطالعه، توجیه پذیر بودن پروژه خواهد بود. نسبت به موضوع سرمایه گذاری با توجه به نوسانات بازار موضوع حائز اهمیت دیگر بازار های هدف و قابل دسترس می باشد.

مزایای سرمایه گذاری در تولید بلوک

پس در حالت کلی هم باید اعتبار شخص یا شرکت سرمایه گذار روز به روز افزایش یابد و هم بازگشت سرمایه در مسیر و زمان درست انجام گیرد و بازار هدف قابل دسترس موجود باشد و همچنین موضوع حائز اهمیت در دسترس بودن منابع سرمایه گذاری می باشد. با توجه به افت و خیز های بازار، بهترین و کم ریسک ترین کانال سرمایه گذاری، سرمایه گذاری تا مبحث تولید قطعات بتنی بالاخص تولید بلوک توسط دستگاه های بلوک زن می باشد. سیستم دستگاه های بلوک زن ساخته شده توسط شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز به دلیل تنوع ماشین آلات بلوک که در چند رده ی متفاوت به صورت بلوک زن های نیمه اتوماتیک، اتوماتیک که در مواردی نیز به اسم دستگاه های بلوک زنی هیدرولیکی شناخته می شود نوع دیگر از دستگاه های قطعات بتنی، دستگاه های بلوک زنی تمام اتوماتیک یا همان دستگاه های فول اتوماتیک که عمل تولید بلوک را به صورت کاملا اتوماتیک تولید می کند.

با ذکر تمامی موارد فوق با توجه به در دسترس بودن مواد اولیه تولید بلوک از معادن غنی کشور و در دسترس بودن منابع مواد اولیه تولید بلوک و به فراوانی مواد اولیه که از معادن شن و ماسه کوهی یا رودخانه ای از معادن پوکه استخراج می شود این امکان را برای اشخاص و شرکت های سرمایه گذار فراهم می آورد که سرمایه گذاری ارزشمند و کم ریسک در بازه ی تولید قطعات بتنی بالاخص تولید بلوک داشته باشددر واقع سرمایه گذار یا شرکت های سرمایه گذاری امکان تولید بلوک را با حداقل مقدار سرمایه گذاری از ساده ترین حالت ممکن تا فول اتوماسیون ترین حالت ممکن (تمام اتوماتیک) را دارد و با توجه به کیفیت ساخت دستگاه های بلوک زنی، شرکت پارسیان از بهترین و درجه یک ترین قطعات موجود در دنیا، حاشیه سودی بالایی به دلیل عدم خرابی ماشین آلات بلوک زنی و عمر مفید حداقل ۲۰ ساله را برای ماشین آلات بلوک زنی فراهم می سازد.

دستگاه های بلوک زنی در سایز ها و ابعاد و آپشن های متفاوت توسط متخصصین پارسیان با بازار هدف و نوع بلوک درخواستی مشتری ساخته می شود که دستگاه های بلوک زنی امکان تولید همه نوع بلوک در همه اشکال و سایز ها و از متریال متفاوت را ممکن می سازد. این شرکت بسته به تعداد نیروی انسانی، فول آپشن بودن یا ساده بودن سیستم، قیمت دستگاه های بلوک زنی شرکت پارسیان توفیق می کند. این شرکت با سیاست گذاری خود امکان سرمایه گذاری ارزشمند را با کمترین هزینه تا لول های بالاتر برای مشتریان عزیز خود میسر می سازد.