دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک متحرک KAD1300

دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک متحرک KAD1300

دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک متحرک KAD1300 دستگاهی است بسیار محکم و با کارآیی بسیار بالا که توسط شرکت پارسیان ماشین سازان طراحی و تولید می شود. این دستگاه سه کاره جهت تولید بلوک، تولید جدول و تولید فلاورباکس است. دستگاه بلوک زن و جدول زن تمام اتوماتیک متحرک KAD1300 قابلیت تولید انواع بلوک سقفی، بلوک دیواری و بلوک تیغه ای با انواع مصالح شن وماسه، پوکه، لیکا و انواع جدول، کانیوو و آبرو تا عرض ۳۰ را دارا می باشد. لازم به ذکر است از بابت ارتفاع تولید جدول محدودیتی وجود ندارد.

سیستم دستگاه بلوک زن متحرک KAD1300 تمام اتوماتیک لودر دار و سیلودار است که قالب و ماتریس (شانه) توسط جکها حرکت می کند. منظور از لودر دار بودن آن این است که این سیستم به صورت خود پرکن بوده و عمل تغذیه قالب به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. در بحث سیلودار بودن، عمل تغذیه بتن به صورت دستی انجام نمی شود و این عمل به ازای هر بار تغذیه سیلو سیستم با قابلیت تولید ۱۰۸ عدد بلوک هر بار امکان پذیر است. در دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک KAD1300 در تمامی موارد اعم از پر کردن قالب، عمل تغذیه و عمل دور زدن در باند تولید کاملاً به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.

دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک KAD1300 متحرک، فرمان دار، هشت قالب جدول و شش قالب بلوک همراه با یک عدد الکترو ویبره و دو عدد ویبره هیدرولیک که همزمان با پرس هیدرولیکی از بالا عمل ویبراسیون را انجام می دهند. حداکثر سطح قالب مورد استفاده ۱۲۶۵۰ cm (20, 30 H)

دستگاه KAD1300 نسبت به دستگاه KAD1100 مزایا و قابلیت های افزون تری دارد که عبارتند از:

قابلیت تغذیه اتوماتیک بتن به سیستم
سرعت و ظرفیت تولید بالا
در دستگاه بلوک زن و جدول زن متحرک KAD 1300 سیستم به صورت تمام اتوماتیک عمل تولید را انجام می دهد و نقش نیروی انسانی به مراتب کمتر خواهد بود.
مشخصات قطعات مصرفی در دستگاه بلوک زن و جدول زن KAD1300
دینام ویبره ها VEM آلمان
سیستم کنترل هیدرولیک گالتک ایتالیا
شیلنگهای هیدرولیکی کلاً از نوع آلمانی یا ایتالیایی (Flex)
تمامی ناودانی های مورد استفاده از نوع اروپایی
جنس فولاد ورق های قالب دستگاه از نوع فولادSt52 یا St60 و قسمت های در معرض خورندگی از ورق ضد سایش
شفت جکها از فولاد هارد کروم مخصوص ایتالیا
سیستم جک های دستگاه از نوع آلمانی (BOSCH or BOHLER)
چفت بستها آلمانی
مجهز به سیستم هیدرولیکی با دو عدد اهرم جهت پرس و تخلیه بلوک
دارای یک عدد الکترو ویبره و دو عدد ویبراتور روغنی دورانی که هریک از ویبره ها توسط یک عدد دینام به قدرت ۲ اسب بخار کار می کند.
دینام دستگاه KAD1300 به این شرح است:
یک عدد دینام ۲ اسب بخار جهت حرکت دستگاه
یک عدد دینام ۷ اسب بخار جهت سیستم هیدرولیک
دو عدد دینام ۳ اسب بخار جهت سیستم ویبراسیون
یک عدد الکترو ویبره ۲ اسب بخار
یک عدد دینام ۲ اسب بخار جهت دور زدن اتوماتیک سیستم
ظرفیت تولید ۱۵۰۰ إلی ۲۰۰۰ عدد جدول، ۵۰۰۰ إلی ۶۰۰۰ عدد بلوک در ۸ ساعت کاری است. ( تولید با ۸۰ % ظرفیت دستگاه و ۸ ساعت کاری مفید)