">

العربیة   России   Türkçe   ENGLISH   PERSIAN  

بلوک زن تک کاره و بلوک زن چند کاره | پارسیان ماشین سازان تبریز
بلوک زن تک کاره و بلوک زن چند کاره
نوشته شده توسط پارسیان ماشین

بلوک زن تک کاره و بلوک زن چند کاره

بلوک زن تک کاره و بلوک زن چند کاره

بلوک زن تک کاره قابلیت تولید تنها بلوک را دارد و نمی توان توسط آن دستگاه؛ جدول، کفپوش بتنی و آبرو تولید نمود.

دستگاه بلوک زن تک کاره در بازار از لحاظ کیفیت محصولات تولیدی تفاوت هایی دارد. علاوه بر آن دستگاه بلوک زن تک کاره ممکن است قادر به تولید انواع بلوک در ابعاد متفاوت نباشد. آیتم مهم دیگر سرعت تولید دستگاه بلوک زن است. سرعت تولید دستگاه بلوک زن به قطعات و تجهیزات مصرفی در آن بستگی دارد و هر چه وضعیت  اتوماتیک بودن سیستم افزایش یابد؛ دستگاه بلوک زن سرعت تولید بالایی خواهد داشت.

آیتم دیگر ظرفیت تولید دستگاه بلوک زن است که می بایست به ظرفیت تولید دستگاه در بازه زمانی ۸ ساعت کاری توجه نمود.

تفاوت بلوک زن چندکاره:

بلوک زن چند کاره خود دارای انواع متفاوتی است و برخی از دستگاه ها توانایی تولید انواع بلوک و انواع جدول و فلاورباکس را دارند که ممکن است تمام اتوماتیک یا اتوماتیک باشند. برخی دیگر از آنها علاوه بر تولید بلوک، جدول و فلاورباکس قابلیت تولید سنگفرش (کفپوش بتنی) را دارند که اغلب این دستگاه ها به صورت ثابت و اتوماتیک و تمام اتوماتیک می باشند.

بلوک زن تمام اتوماتیک که اغلب چندکاره نیز می باشد به علت عدم دخالت نیروی انسانی در فرآیند تولید محصولات؛ سرعت تولید بالایی دارد.

شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز بزرگترین شرکت تولید کننده دستگاه های چندکاره بلوک زن، جدول زن و سنگفرش زن در ایران است. این شرکت با داشتن نیروهای مجرب توانسته است دستگاه های خود را مطابق با فناوری های نوین جهانی تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.