">

العربیة   России   Türkçe   ENGLISH   PERSIAN  

بلوک زن با قابلیت تولید انواع بلوک | پارسیان ماشین سازان تبریز
بلوک زن با قابلیت تولید انواع بلوک
نوشته شده توسط پارسیان ماشین

بلوک زن با قابلیت تولید انواع بلوک

 

بلوک زن در واقع دستگاهی است که قابلیت تولید انواع بلوک را داشته باشد. برخی از بلوک زن های موجود در بازار قابلیت تولید بلوک با محدودیت های خاص دارند بدین معنی که برخی از این بلوک زن ها نمی توانند از تمام مواد اولیه بلوک های مستحکمی تولید نمایند. عموماً اغلب آنها تک کاره است.

شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز یکی از بزرگترین تولید کنندگان بلوک زن و جدول زن در خاورمیانه است. دستگاه های تولیدی این شرکت قابلیت تولید انواع بلوک و انواع جدول، سنگفرش و فلاورباکس را دارند. این دستگاه ها قابلیت تولید بلوک با ۴ نوع متریال متفاوت و قابلیت تولید جدول بتنی با انواع طرح های اختلاط خاص مطابق با استانداردهای روز دنیا است.

دستگاه های شرکت پارسیان متناسب با شرایط اقلیمی و منطقه ای طراحی و تولید می شوند. با سفارش مشتریان خارجی و متناسب با شرایط اقلیمی دیگر؛ مهندسان تغییرات لازمه را بر روی دستگاه ها اجرا می نمایند.

انواع دستگاه بلوک زن پارسیان ماشین:

از جمله دستگاه های بلوک زن می توان به دستگاه های بلوک زن و جدول زن سری KAD و دستگاه های تولید بلوک-جدول -سنگفرش چندکاره سری TP.RN اشاره نمود. دستگاه های سری KAD قابلیت تولید سنگفرش را ندارند و به صورت متحرک و سه کاره با قابلیت تولید بلوک و جدول و فلورباکس است. دستگاه های سری TP.RN علاوه بر تولید بلوک، جدول، فلاورباکس قابلیت تولید انواع سنگفرش را دارند و به صورت ثابت محصولات را تولید می نمایند.