">

العربیة   России   Türkçe   ENGLISH   PERSIAN  

دستگاه تولید فلاورباکس (گلدان بتنی) | پارسیان ماشین سازان تبریز
دستگاه تولید فلاور باکس (گلدان بتنی)
نوشته شده توسط پارسیان ماشین

دستگاه تولید فلاورباکس (گلدان بتنی)

دستگاه تولید فلاور باکس (گلدان بتنی)

فلاورباکس (گلدان بتنی) در طرح های متنوع توسط بلوک زن سری کادونا (KAD) تولید می شوند. همچنین می توان فلاورباکس را با دستگاه های ثابت چندکاره سری TP.RN نیز تولید نمود.

پنج مدل از دستگاه های بلوک زنی سری KAD قابلیت تولید فلاورباکس دارند. دستگاه های KAD1500, KAD1400, KAD1300, KAD1100, KAD1000 همگی قابلیت تولید فلاورباکس دارند.

همچنین می توان فلاورباکس را به صورت تمام اتوماتیک و اتوماتیک توسط دستگاه های ثابت سری TP.RN نیز تولید نمود. پنج مدل از دستگاه های سری TP.RN که چندکاره می باشند قابلیت تولید فلاورباکس را دارند. مدل های TP.RN3000, TP.RN2500, TP.RN2000, TP.RN1500, TP.RN1000 از دستگاه های سری TP.RN علاوه بر تولید فلاورباکس، قابلیت تولید انواع بلوک، انواع جدول، انواع سنگفرش را دارند.

شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز اولین شرکت دانش بنیان در صنعت ماشین سازی است. این شرکت توانسته است با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تکیه بر تکنولوژی های روز جهانی دستگاه های چندکاره و تمام اتوماتیک و اتوماتیک تولید فلاورباکس، بلوک، جدول، سنگفرش تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

تولید فلاورباکس در دستگاه چندکاره با تعویض قالب

در دستگاه های چندکاره پارسیان تولید فلاورباکس تنها با تعویض قالب دستگاه صورت می گیرد. برای تولید بلوک، جدول و سنگفرش نیز قالب های مجزا در انواع طرح و ابعاد مختلف توسط این شرکت طراحی و عرضه شده است.

گلدان بتنی