انواع بلوک سیمانی تولید شده با دستگاه تولید بلوک

انواع بلوک سیمانی تولید شده با دستگاه تولید بلوک

تولید بلوک سیمانی

دستگاه تولید بلوک سیمانی یا دستگاه بلوک زن در خط تولید بلوک به عنوان عنصر اصلی است. دستگاه تولید بلوک سیمانی در انواع مدل ها موجود است. شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز اولین و بزرگترین تولید کننده انواع ماشین آلات تولید بلوک سیمانی، جدول بتنی و کفپوش بتنی (سنگفرش) است.
خرید دستگاه تولید بلوک بتنی زمانی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود که قابلیت تولید انواع بلوک سیمانی و جدول بتنی را داشته باشد. از سوی دیگر قابلیت تولید کفپوش بتنی (سنگفرش) مزیت محسوب می شود؛ بنابراین می توان گفت دستگاه تولید بلوک بهتر است چندکاره باشد تا از لحاظ اقتصادی و فضای تخصیص داده شده برای خط تولید مقرون به صرفه باشد.

انواع دستگاه تولید برای تولید انواع بلوک

دستگاه تولید بلوک سیمانی پارسیان ماشین سازان تبریز در دو سری ثابت و متحرک تولید می شود. دستگاه های ثابت تولید بلوک، چندکاره می باشند و در مدلهای مختلف تمام اتوماتیک و اتوماتیک تولید و عرضه می شوند. این دستگاه ها قابلیت تولید انواع بلوک بتنی، جدول بتنی و کفپوش بتنی (سنگفرش) دارد.
دستگاه تولید بلوک سیمانی متحرک که ضمن تولید بلوک دستگاه حرکت می کند قابلیت تولید بلوک سیمانی و جدول بتنی را دارد. این نوع دستگاه ها قابلیت تولید سنگفرش ندارند. اما می توان انواع بلوک سیمانی و جدول بتنی را تولید نمود.

بلوک بتنی از لحاظ شکل، اندازه و جنس مواد به کار رفته دسته بندی می شود:

تفاوت از لحاظ شکل بلوک سیمانی:

با به کار بردن قالب بتونی دلخواه برای بلوک بتنی ، تولید بلوک بتنی با اشکال دلخواه با ماشین آلات پارسیان ماشین سازان تبریز امکانپذیر است.

تفاوت از لحاظ اندازه بلوک سیمانی:

برای تولید بلوک سیمانی توسط ماشین آلات پارسیان ماشین سازان تبریز در طول و عرض بلوک تولیدی هیچ محدودیتی وجود ندارد و برای ارتفاع بلوک می توان تا ارتفاع ۲۰ سانتی متر (ارتفاع استاندارد بلوک) را تولید نمود.

تفاوت از لحاظ جنس مواد اولیه تولید:

سیستم ماشین آلات تولیدی پارسیان قابلیت تولید انواع بلوک اعم از سقفی، دیواری, تیغه ای در ابعاد مختلف با متریال (مواد اولیه) مختلف همچون بلوک لیکا (پوکه صنعتی)، بلوک سبک (پوکه معدنی)، بلوک سیمانی (از شن و ماسه) و پومیس که نوعی پوکه معدنی با %۱۸ سیمان را دارا می باشد.