فلاور باکس (گلدان) بتنی

فلاور باکس (گلدان) بتنی

IN
portfolio
نام محصول:
تاریخ تولید:
1970-01-01
موقعیت:
هزینه:
تولیدکننده:
توضیحات پروژه

فلاورباکس یا همان باکس گلدان گل، امروزه با توجه به جنس و متریال دارای کاربردهای متعددی در فضاهای مختلف از جمله منازل مسکونی، فضاهای اداری، مجتمع های تجاری، کافی شاپ ها و رستوران ها، فرودگاه ها، محوطه و … هستند.

گلدان بتنی

باکس های بتنی از سیمان تهیه شده اند و دارای قالب خاص هستند. این باکس ها به روش های صنعتی و نیمه صنعتی در طرح های مختلفی طراحی و ساخته می شوند و دارای وزن سنگین تر از بلوک هستند، اما برخی از فلاور باکس های بتنی بر عکس اینکه از بتن ساخته می شوند و قاعدتاً باید وزن زیادی داشته باشند، اما به دلیل وجود توری در شاسی آنها، وزن سنگینی ندارند و چون در ساخت آنها باید حوصله و دقت بالایی به کار برده شود، از لحاظ قیمت گران تر از باکس های بتنی معمولی هستند. نکته مهم در رابطه با فلاور باکس های بتنی این که با وجود وزن بالایی که دارند، اما در برابر عوامل محیطی مقاوم بوده و هرچه بیشتر در معرض آب قرار بگیرند، دوام و بقای آنها بیشتر خواهد شد.

فلاور باکس‌ بتنی یا گلدان بتنی تولید شده توسط دستگاه‌های پارسیان ماشین سازان

ماشین آلات شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز قابلیت تولید انواع فلاور باکس‌های بتنی یا گلدان بتنی جهت استفاده در مناطق دارای شیب با قابلیت کاشت گل و گیاه دارند. قالب های مناسب برای فلاورباکس توسط شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز در ابعاد کوچک تا ابعاد بسیار بزرگ تولید می شوند بنابراین امکان استفاده از فلاور باکس های بتنی در تمام محیط ها از خانه تا شهر، فراهم شده است.

گلدان های بتنی

گلدان های بتنی

دستگاه‌هایی که تولید فلاور باکس یا گلدان بتنی می‌کنند

کار تولید این محصولات توسط تمام دستگاه‌ تولید بلوک پارسیان انجام می‌گیرد، از جمله: