ایمیل:

info@parsianmachine.com

خدمات پارسیان ماشین سازان تبریز

مشاوره محصول

مشاوره در زمینه سرمایه گذاری و انتخاب در نوع ماشین آلات و لوازم جانبی خط تولید ، بسته به میزان تولید درخواستی شما.

نصب و راه اندازی

پارسیان ماشین سازان تبریز با داشتن مهندسین قدرتمند و باتجربه ، کلیه خدمات نصب و راه اندازی و آموزش را به مشتریان خود در سراسر جهان انجام می دهد.

گارانتی

تمامی ماشین آلات و قطعات آن دارای یک سال گارانتی می باشد.

مشاوره و خدمات قبل از فروش

دراین بخش شرکت پارسیان با ارائه مشاوره در زمینه پلان استقرار دستگاهها، نقشه فوند اسیون، بازدید از دستگاههای در حال کار برای مشتریان جدید، توضیحات مورد نیاز در زمینه گارانتی و مشاوره در مورد نحوه، نوع و میزان سرمایه گذاری، سعی دارد مشتریان را هر چه بهتر با واحد خدمات آشنا نماید.

خدمات قبل از تحویل دستگاه

شرکت پارسیان قبل از واگذاری و تحویل دستگاه به مشتری بر اساس استانداردهای تعیین شده توسط کارخانه،دستگاه را پیش از تحویل به مشتری بررسی نموده و آن را در وضعیتی مناسب تحویل می نماید.

خدمات نصب و راه اندازی

دراین بخش شرکت پارسیان با اعزام گروه متخصص نصب و راه اندازی ، شامل گروه برق، مکانیک و هیدرولیک تمامی امور مربوط به این فرآیند را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

خدمات پس از فروش در زمان گارانتی

در دوره گارانتی کلیه قطعات دستگاه به استثنای قطعات مصرفی و موارد خارج از پوشش گارانتی، مشمول گارانتی بوده و مشتری می تواند در صورت بروز عیب با مراجعه، تماس یا با پر کردن فرم زیر، به واحد خدمات پس از فروش از خدمات رایگان گارانتی بهره مند شود.

خدمات پس از فروش بعد از اتمام زمان گارانتی

در این قسمت واحد خدمات با ارائه سرویس های دوره ای بنا به درخواست مشتری، تمامی ایرادات و نقص فنی مربوط به دستگاه را رفع نموده و قطعات مورد نیاز را جایگزین قطعات فرسوده می نماید.

تماس با ما

برای ارتباط با کارشناسان فروش می‌توانید *از ساعت 8 صبح تا 21 شب* با شماره‌های :
09143030205 و 09143077211 تماس بگیرید.
و یا برای ارتباط 24 ساعته فرم زیر را پر کنید.

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .