دستگاه جدول زن

دستگاه جدول زن

دستگاه جدول زن

دستگاه جدول زن، از جمله ماشین‌آلات قطعات بتنی است که با تولید جداول بتنی در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف، در صنعت ساختمان، راه سازی و.. مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به نیاز روزافزون به جدول‌های بتنی در صنعت‌های مختلف، دستگاه‌های تولید جدول بتنی از اهمیت بسیاری برخوردارند. این دستگاه‌ها به افراد کمک می‌کنند تا بهبود عملکرد و کارایی خود را افزایش دهند و همچنین باعث کاهش هزینه‌ها و زمان تولید می‌شوند. از طرفی برای تولید جدول از تکنولوژی پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند که امکان کنترل دقیق فشار و حرارت بر روی بتن را فراهم می‌کند. به این ترتیب، می‌توانید جدول‌های بتنی با استحکام بالا تولید کنید که برای استفاده در ساخت‌‌و‌‌سازهای مختلف مناسب باشند.

مشاهده انواع دستگاه بلوک زنی

قیمت دستگاه جدول زنی، بسته به این عملکرد و جنس متریال و قطعات آن متفاوت است. پس به هنگام خرید جدول زن توجه داشته باشید که دستگاهی باکیفیت و مطابق نیازتان تهیه کنید.

این دستگاهها، علاوه بر تولید جداول حاشیه خیابان ها، آبروها و کانیوو ها، از جمله تولیدات مهم جدول زن است که شرکت پارسیان ماشین اقدام به تولید آن دستگاه می کند. دستگاه‌های تولید جدول بتنی، علاوه بر جدول به عنوان دستگاه بلوک زنی نیز به کار می‌روند.  به دلیل راندمان و کارایی بالا، باعث کاهش هزینه‌ها شده و سرعت کار را افزایش می دهند. در این دستگاه‌ها، قالب و ماتریس (شانه) توسط جک‌ها حرکت می کند.

انواع دستگاه جدول زن

جدول زن انواع مختلفی دارد. تک کاره توانایی تولید انواع حدول را دارد و  چندکاره علاوه بر جدول قابلیت تولید انواع بلوک بتنی، سنگفرش و فلاور باکس را دارد.

دستگاه‌ جدول زن نیمه اتوماتیک متحرک – تخم گذار(KAD)

دستگاه‌ جدول زن نیمه اتوماتیک، جزو تجهیزات صنعتی است که برای تولید جدول‌های بتنی با ابعاد و اندازه‌های مختلف استفاده می‌شود. این دستگاه‌ به صورت نیمه اتوماتیک عمل می‌کند، به این معنی که برخی از مراحل تولید به صورت دستی توسط اپراتور انجام می‌شود و برخی دیگر از طریق سیستم‌های اتوماتیک انجام می‌شود. انواع جدول بتنی با ابعاد و اندازه‌های مختلف توسط دستگاه‌های هیدرولیک (نیمه اتوماتیک) پارسیان ماشین تولید می‌شود.

تمام ارگان‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکار‌هایی که نیاز به تولید انواع جدول دارند، می‌توانند از این دستگاه‌ها استفاده کنند.

از ویژگی‌های این دستگاه‌ها می‌توان به متحرک بودن آن‌ها و امکان اضافه کردن آپشن و امکانات به آن‌ها اشاره کرد. متحرک بودن دستگاه، باعث حمل آسان و انتقال آن به محل پروژه می‌شود. همچنین می‌توان با اضافه کردن قالب و امکانات دیگر، از دستگاه، برای تولید بلوک و فلاورباکس نیز استفاده کرد.

این دستگاه‌ها به طور خلاصه شامل اجزای زیر می‌شوند:

  1. سیستم مخلوط کننده بتن: این قسمت جهت مخلوط کردن بتن است.
  2. قالب‌ها و قالب‌گیری: قالب‌های مختلف برای تولید جدول‌های بتنی با ابعاد مختلف استفاده می‌شود. این قالب‌ها باید دارای طرح و ساختار مناسب برای تولید جدول‌های مقاوم و با کیفیت باشند.
  3. سیستم فشاردهی و فرم‌دهی: این سیستم شامل دستگاه‌های فشاردهی و فرم‌دهی بتن است که برای تولید و فرم‌دهی جدول‌های بتنی استفاده می‌شوند.

پارسیان ماشین سازان تبریز، بزرگترین تولیده کننده ماشین‌آللات قطعات  بتنی از جمله دستگاه‌های جدول زن است. این دستگاه‌‌ها در مدل‌های مختلف کادونا 1000، کادونا 1100، کادونا1200، کادونا 1300 و کادونا 1400 عرضه می‌شود.

ماشین‌های جدول تخم‌گذار، محصولات را مستقیماً روی کف بتنی تحویل می دهد و نیازی به ساختار پالت ندارند. نقاط قوت این دستگاه ها بهره وری و کارایی بالای آنها است.

دستگاه جدول زن اتوماتیک ( ثابت TP.RN)

دستگاه جدول زنی اتوماتیک، از جمله تجهیزات پیشرفته در حوزه ماشین‌آلات  قطعات بتنی است که می‌تواند جداول مختلف را به صورت اتوماتیک و با دقت بالا تولید کند.  این نوع دستگاه، باعث افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها می‌شود؛ چون قادراند تعداد زیادی جدول را با دقت و سرعت بالا تولید کنند که این امر باعث افزایش تولید و کاهش زمان تولید می‌شود . از طرفی این دستگاه‌ها، دارای سیستم‌های کنترلی پیشرفته هستند که دقت بالایی در تولید جدول دارند و در نتیجه؛ این دقت بالا منجر به کاهش ضایعات و افزایش کیفیت محصولات می‌شود.

از ویژگی‌های دیگر دستگاه دول زن اتوماتیک می‌توان به انعطاف‌پذیری (قابلیت تنظیم و تغییر سریع بین انواع مختلف جدول‌ها)، کارایی بالا (کار به صورت پیوسته و بدون نیاز به استراحت، جدول‌ها را تولید کنند.) و کاربردهای گسترده اشاره کرد.

با توجه به اهمیت و مزایای این دستگاه‌ها، استفاده از این دستگاه های اتوماتیک در صنایع مختلف بهبود قابل توجهی در فرآیند تولید و بهره‌وری کسب و کار خواهد داشت. دستگاه‌های جدول زن اتوماتیک شرکت پارسیان ماشین، قابلیت تولید انواع بسیار زیادی از جداول را دارند و نکته مهم در مورد این دستگاه‌ها چندکاره بودن آن‌ها است.همچنین ماشین‌های جدول ثابت، جدول‌هایی را تولید می‌کنند که آنها را روی یک پالت یا نقاله تحویل می‌دهند. نقاط قوت آنها تطبیق پذیری و کیفیت بالای محصولات نهایی بتن است. دستگاه های جدول زن ثابت نیز خود در دو نوع تک پاکته (تک رنگ) و دو پاکته (دو رنگ) ساخته می شوند.

دستگاه‌های جدول زن پارسیان


جدول زن

دستگاه‌های جدول زن پارسیان ماشین سازان تبریز

دستگاه تولید جدول انواع مختلفی دارد. دستگاه تمام اتوماتیک چند کاره، اتوماتیک چند کاره، جدول زن نیمه اتوماتیک چندکاره توسط شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز تولید می شود.

مشخصات محصولات جدول زن ثابت پارسیان

TP.RN1015 TP.RN1518 TP.RN 1824 TP.RN2025 TP.RN2530 TP.RN3036
ظرفیت تولید 2000 عدد 4000 عدد 5000 عدد 6000 عدد 7500 عدد 8000 عدد
نوع جدول تولیدی انواع جدول بتنی انواع جدول بتنی انواع جدول بتنی انواع جدول بتنی انواع جدول بتنی انواع جدول بتنی
ابعاد جدول 300x350x150 mm 300x350x150 mm 300x350x150 mm 500x350x150 mm 500x350x150 mm 500x350x150 mm

مشخصات محصولات جدول زن متحرک پارسیان

KAD1400 KAD1300 KAD1200 KAD1100 KAD1000
ظرفیت تولید 1700-2500 عدد 1500 – 2000 عدد 1200 عدد 1200 عدد 1000 عدد
حداکثر سطح قالب مورد استفاده 126*50cm 126*50cm 126*50cm 126*50cm 126*50cm
تعداد دینام دستگاه 5 6 5 5 5
نوع جدول تولیدی انواع جدول (کانیو – آبرو) انواع جدول (کانیو – آبرو) انواع جدول (کانیو – آبرو) انواع جدول (کانیو – آبرو) انواع جدول (کانیو – آبرو)
ابعاد جدول طول رونده جدول 50cm طول رونده جدول 30cm طول رونده جدول 50cm طول رونده جدول 30cm طول رونده جدول 30cm

قیمت دستگاه جدول زن

قیمت دستگاه‌های تولید جدول، بر مبنای پارامترهایی متفاوت است و براساس نوع نیاز خود باید اقدام به خرید آنها نمایید:

از جمله این پارامترها عبارتند از:

  • ظرفیت تولید
  • حداکثر سطح قالب مورد استفاده
  • تجهیزات جانبی بکار رفته در آنها
  • نوع جدول تولیدی
  • ابعاد جدول

دستگاه‌های متحرک در دو نوع پاکت دار – لودر دار و ساده تولید می شوند که نوع ساده نسبت به نوع پاکت دار ارزان تر است. اما خط تولید دستگاهای ثابت به دلیل آپشن های بالا مانند خط بسته بندی، بچینگ، میکروکنترلر و … قیمت بالاتری داشته و کارایی بیشتری دارند.
به طور کل قیمت دستگاه‌های تولید جدول ثابت نسبت به متحرک گران تر است.
جهت اطلاع از قیمت انواع دستگاههای پارسیان ماشین سازان تبریز، با شماره تلفن 09143030205 تماس حاصل فرمایید.

خرید دستگاه تولید جدول

عمده هدف پارسیان ماشین سازان تبریز تولید و فروش ماشین آلات جدول سازی است که نیازهای مشتریان را برآورده کند و با نهایت دقت و تعهد به کیفیت آن دست آید. با خرید دستگاه جدول زن پارسیان ماشین سازان تبریز، جدول هایی تولید خواهید کرد که محکم و قابل اعتماد بوده و ماندگاری و دوام بالا و عملکرد موثری خواهند داشت.

پارسیان ماشین سازان تبریز، با استفاده از مشاوران مجرب و زبده، قبل از خرید شما را برای خریدی مطمئن راهنمایی خواهند کرد.
جهت مشاوره قبل از خرید انواع جدول زن پارسیان ماشین سازان تبریز، با شماره تلفن 09143030205 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.