العربیة   России   Türkçe   ENGLISH   PERSIAN  

نکات مهم درخرید دستگاه بلوک زن تخم گذار| پارسیان ماشین سازان
نکات مهم در خرید دستگاه بلوک زن تخم گذار
نوشته شده توسط پارسیان ماشین

نکات مهم در خرید دستگاه بلوک زن تخم گذار

دستگاه بلوک زن متحرک که دستگاه بلوک زن تخم گذار نیز نامیده می شود؛  همزمان با تولید بلوک حرکت می نماید. این دستگاه می تواند تک کاره و یا دو یا سه کاره باشد. دستگاه تک کاره بلوک زن، قابلیت تولید تنها بلوک را دارد. اما دستگاه چندکاره بلوک زن علاوه بر تولید انواع بلوک قابلیت تولید انواع جدول، کانیوو و آبرو و همچنین قابلیت تولید انواع فلاورباکس و باکس های تزئینی را دارد.

دستگاه های بلوک زن در انواع مدل ها در بازار موجود است. در خرید دستگاه بلوک زن باید به چند نکته توجه نمود که عبارتند از:

۱-قطعات مصرفی و لوازم و تجهیزات به کار رفته در دستگاه باید از برندهای معتبر جهانی باشد.

۲-شرکت تولید کننده دستگاه بلوک زن شرکت با تجربه و نامداری باشد.

۳-ظرفیت تولید دستگاه با نیاز تولید شما مطابقت داشته باشد.

۴-توجه به کیفیت محصول تولیدی حائز اهمیت است.

۵-توجه به جنس به کار رفته در بدنه دستگاه و اهمیت کیفیت در مراحل تولید بدنه و قالب از جمله جوشکاری، خمکاری و فرزکاری و استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز و نقش نیروهای متخصص همگی مواردی هست که در تولید دستگاه بلوک زن نقش مهمی دارد.

شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز با داشتن سابقه نزدیک به ۳۰ سال در صنعت ماشین سازی همواره گامی نو در تولید ماشین آلات پیشرفته و به روز برداشته است. شرکت پارسیان ماشین سازان اولین شرکت دانش بنیان در صنعت ماشین سازی است. کسب رضایت مشتریان از اهداف اصلی این شرکت می باشد.

نگاه متفاوت این شرکت به بازارهای جهانی و ورود در این بازارها شرکت را در رنکینگ ماشین سازان دنیا قرار داده است.

انواع مدل های دستگاه بلوک زن متحرک پارسیان

دستگاه های بلوک زن سری KAD همگی متحرک می باشند. دستگاه KAD1000 ، KAD1100، KAD1300، KAD1400 چندکاره بوده و همگی قابلیت تولید انواع جدول و بلوک و فلاورباکس و باکس های تزئینی را دارند.

همچنین در سیستم های متحرک، مدل های تک کاره نیز وجود دارد که دستگاه KAD1200 قابلیت تولید جدول دارد و دستگاه KAD1500 قابلیت تولید بلوک و فلاورباکس دارد. قیمت دستگاه بلوک زنی بر اساس ظرفیت تولیدی دستگاه و قطعات و تجهیزات به کار رفته تعیین می گردد.