">

العربیة   России   Türkçe   ENGLISH   PERSIAN  

بلوک زن | پارسیان ماشین سازان تبریز
بلوک زن
نوشته شده توسط پارسیان ماشین

بلوک زن

بلوک زن

بلوک زن دستگاهی است بسیار محکم و با کارآیی بسیار بالا که توسط شرکت پارسیان ماشین سازان طراحی و تولید می شود. این دستگاه تک کاره جهت تولید بلوک است. نکته بارز این دستگاه ظرفیت بالای تولید بلوک است. بلوک زن Kad 1500 قابلیت تولید انواع بلوک سقفی، بلوک دیواری و بلوک تیغه ای با انواع مصالح شن وماسه، پوکه، لیکا را دارا می باشد.

سیستم بلوک زن Kad 1500 تمام اتوماتیک لودر دار و سیلودار است که قالب و ماتریس (شانه) توسط جکها حرکت می کند. منظور از لودر دار بودن آن این است که این سیستم به صورت خود پرکن بوده و عمل تغذیه قالب به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. در بحث سیلودار بودن، عمل تغذیه بتن به صورت دستی انجام نمی شود و این عمل به ازای هر بار تغذیه سیلو سیستم با قابلیت تولید۱۴۲ عدد بلوک هر بار امکان پذیر است. در بلوک زن Kad 1500 در تمامی موارد اعم از پر کردن قالب، عمل تغذیه و عمل دور زدن در باند تولید کاملاً به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. در این سیستم نقش نیروی انسانی بسیار کم رنگ بوده و سیستم با یک نفر نیروی کاری قابلیت تولید انواع محصولات بتنی را توسط تعویض قالب دارد.

بلوک زن Kad 1500 متحرک، فرمان دار، دوازده قالب بلوک همراه با یک عدد الکترو ویبره و چهار عدد ویبره هیدرولیک که همزمان با پرس هیدرولیکی از بالا عمل ویبراسیون را انجام می دهند. حداکثر سطح قالب مورد استفاده ۱۲۶۱۰۰ cm (20, 30 H)

مشخصات قطعات مصرفی در بلوک زن :

 • دینام ویبره ها VEM آلمان

 • سیستم کنترل هیدرولیک گالتک ایتالیا

 • شیلنگهای هیدرولیکی کلاً از نوع آلمانی یا ایتالیایی (Flex)

 • تمامی ناودانی های مورد استفاده از نوع اروپایی

 • جنس فولاد ورق های قالب دستگاه از نوع فولادSt52 یا St60 و قسمت های در معرض خورندگی از ورق ضد سایش

 • شفت جکها از فولاد هارد کروم مخصوص ایتالیا

 • سیستم جک های دستگاه از نوع آلمانی (BOSCH or BOHLER)

 • چفت بستها آلمانی

 • مجهز به سیستم هیدرولیکی با دو عدد اهرم جهت پرس و تخلیه بلوک

 • دارای چهار عدد ویبراتور روغنی دورانی که هریک از ویبره ها توسط یک عدد دینام به قدرت ۳ اسب بخار کار می کند.

دینام دستگاه بلوک زن KAD1500 به این شرح است:

 • یک عدد دینام ۳ اسب بخار جهت حرکت دستگاه

 • یک عدد دینام ۱۰ اسب بخار جهت سیستم هیدرولیک

 • چهار عدد دینام ۳ اسب بخار جهت سیستم ویبراسیون

 • یک عدد دینام ۳ اسب بخار جهت دور زدن اتوماتیک سیستم

 • در موارد خاص که سفارش مشتری مبنی بر تولید محصول بتنی خاص باشد؛ دو عدد الکتروویبره نیز به سیستم اضافه می گردد که در واقع سیستم قالب و ماتریس از شش جهت توسط شش عدد ویبراتور عمل متراکم کردن بتن را انجام می دهد.

ظرفیت تولید ۱۰۰۰۰ إلی ۱۲۰۰۰ عدد بلوک در ۸ ساعت کاری است. ( تولید با ۸۰ % ظرفیت دستگاه و ۸ ساعت کاری مفید)

انواع بلوک :


Free Trial

Free Trial

Projects

SSL

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

انواع بلوک

بلوک سقفی  250x200x400 mm 

بلوک سقفی  200x200x400 mm 

بلوک سقفی  250x200x500 mm 

بلوک دیواری  250x200x500 mm 

بلوک دیواری  200x200x400 mm 

بلوک تیغه ای  150x200x500 mm 

بلوک تیغه ای  100x200x400 mm 

بلوک تیغه ای  100x200x500 mm 

و اشکال مختلف بلوک


Free Trial

Free Trial

Projects

تعداد در هر کورس تولید

12 عدد

16 عدد

20 عدد

ابعاد محصولات

بلوک  200x200x400 mm  

بلوک  150x200x400 mm  

بلوک  100x200x400 mm  

فرم استعلام قیمت

مدل دستگاه : KAD1500

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  تلفن تماس: (الزامی)

  پیام شما

  بلوک زن

  بلوک چیست؟
  بلوک سیمانی یا بلوک بتونی از مخلوطی از سیمان و آب با شن و ماسه ریز ، شن و ماسه یا سایر مصالح ساخته شده ، تکان دادن و فشرده سازی مخلوط و بهره برداری و مراقبت از آن در محیطی مناسب. بلوک های سیمانی از اشکال توخالی و جامد ساخته شده و در قسمتهای بیرونی و داخلی به عنوان باربری و باربری و بر روی تیغه های جداکننده و تیرچه های سقفی و سایر قسمتهای ساختمان استفاده می شود. بلوک های سیمانی در جاهایی که محدودیت هایی در تولید آجر وجود دارد ، رایج تر است. از مزایای این محصول می توان به صرفه جویی در مصرف مواد و زمان اجرا ، قابلیت حمل آسان ، عایق حرارتی نسبی و صوتی نسبی و سهولت مسلح کردن اشاره کرد.
  وزن بلوک به وزن بتنی که بلوک از آن ساخته می شود ، بلوک های ساخته شده از شن و ماسه طبیعی شکسته یا شکسته طبیعی ، با وزن معمولی حدود ۲۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب ، با وزن کمتر از ۱۶۸۰ کیلوگرم در متر بستگی دارد. مکعب های سبک وزن محسوب می شوند و در ساخت این بلوک ها از بلوک هایی مانند پوسته معدنی و پوسته استفاده می شود. قدرت بلوک های سبک ، با وجود کاهش وزن ، در مقایسه با بلوک های معمولی به طور قابل توجهی کاهش نمی یابد.
  بلوک های سیمانی از نظر مکان استفاده از نظر دیوارهای تعبیه شده و جاسازی شده ، نمادها ، تیغه ها ، ستون ها و سقف ها به آجرهای توخالی و غیر تحمل توخالی و جامد دسته بندی می شوند. همچنین بلوک های مخصوص دودکش ها ، درهای ورودی ، خیابان و پیاده رو و فرش ساخته شده است.
  رعایت مشخصات و استانداردها
  بلوک های به کار رفته در هر پروژه باید با خصوصیات فیزیکی و مکانیکی ، ابعاد و شکل ظاهری آن در مشخصات ، نقشه ها و سایر اسناد قرارداد سازگار باشد. نمونه هایی از انواع بلوک های مصرفی از جمله بلوک های تعبیه شده ، نمادهای دیواری و سقفی باید توسط مرجع نظارت تأیید شود.
  ویژگی ها و روش های آزمایش بلوک ها مطابق با استانداردهای ایرانی زیر است:
  استاندارد ۷۰: بلوک های سیمانی
  استاندارد شماره ۲۹۰۹: استاندارد ها ، مشخصات و روش های تست تیرچه ها و بلوک های سقفی
  – هر استاندارد ایرانی دیگری که تا زمان پیمان در مورد انواع بلوک های سیمانی ، تدوین یا اصلاح شود ، تدوین یا اصلاح شود.
  خواص و حداقل حد قابل قبول

  بلوک های دیواری
  بلوک های سیمانی ساده باید مستطیل شکل و کاملاً صاف و صاف باشند و سطوح آن باید چسبندگی و ملات کافی داشته باشد.
  استاندارد ایرانی شماره ۷۰ ، ۱۹۷۷ ، بلوک های دیواری توخالی را به انواع ۲۰ × ۳۰ ۳۰ ، ۲۰ ۴۰ ۴۰ and 20 و ۴۰ × ۱۰ × ۴۰ سانتی متر طبقه بندی کرده و طول قطعات جامد را در طول کل در همان جهت و مساحت گروه بندی کرد . پر دارای بیش از (۵۰٪) از کل سطح بلوک عمود بر دیوار و حداقل ضخامت پوسته و پوسته بیرونی ۳ سانتی متر و بلوک های متوسط ​​و بزرگ ۴ سانتی متر است. ابعاد اسمی است و ابعاد واقعی طول و ارتفاع بلوک به دلیل ملات کمتر از ۱ سانتی متر است. تحمل برای طول بلوک ۳ و برای عرض بلوک و ارتفاع ۱٫۵ میلی متر تنظیم شده است. علاوه بر اندازه های ذکر شده ، ممکن است بلوک ها در ابعاد و اندازه های دیگر نیز مطابق توافق خریدار و تولید کننده تهیه شوند. مشخصات مواد اولیه مصرفی ، ساخت و نگهداری بلوک ها و خشک کردن آنها در استاندارد تعیین شده است که توسط سازنده دنبال می شود.
  مخلوط بتونی که در ساخت بلوک مورد استفاده قرار می گیرد باید از یک سیمان و ۳٫۵ گرم شن (تقریبا نیمی از ضخیم ترین دیوار بلوک) و ۲٫۵ گرم ماسه و ۱۵۰-۱۳۰ لیتر آب برای بتن تکان خورده یا ۱۸۰-۱۶۰ لیتر تشکیل شود. برای بتن بدون لرزش هنگام تشکیل ، می توان مخلوط کردن را با دست یا توسط میکسر انجام داد. اگر بلوک با دست ساخته شود ، باید مخلوط را به آرامی در لایه های ۵ تا ۷/۵ سانتی متر ریخته و خرد کرده و جداگانه خرد کنید تا قالب کاملاً پر شود و سپس صاف و صاف شده روی قالب باشد. اگر این بلوک به وسیله مکانیکی ساخته شود ، قالب باید تا ارتفاع معینی بالاتر از سطح نهایی آن پر شود و مخلوط درون قالب را خرد ، خرد و صاف کنید. پس از قالب گیری بلافاصله بلوک ها را باید از قالب جدا کرده و به پالت ها را در مکان مناسبی برای پردازش منتقل کنید. اگر این بلوک توسط یک دستگاه مسدود کننده سیار ساخته شده باشد ، بستر باید صاف باشد ، تمیز و عاری از گرد و خاک و از گچ و سیمان پوشانده شده است. بلوک ها همچنین باید برای جلوگیری از تابش آفتاب ، باران و باد از داخل و خارج از هوا ساخته شوند. در هنگام تولید بلوک با ماشین های اتوماتیک باید به مشخصات فنی خاص دستگاه توجه شود.

  هنگامی که دمای محیط زیر ۵ درجه سانتیگراد باشد ، تولید بلوک در منطقه باز باید متوقف شود. به منظور جلوگیری از اثرات مخرب نور مستقیم خورشید ، به ویژه در دماهای بالاتر از ۲۵ درجه سانتیگراد ، باد ، باران شسته شده و باران نادرست ، کاهش سریع دما در روزهای اول و سرما و یخبندان زیاد ، عملکرد بلوک بتونی ضروری است. لازم است فاصله بین قالب سازی بلوک ها و مراقبت های لازم حداقل ۴ تا ۵ ساعت خواهد بود. این روش ممکن است به یکی از روش های زیر انجام شود

  پاسخ: برخورد با آب
  این روش که اغلب در هوای گرم و خشک مورد استفاده قرار می گیرد ، نیازی به تجهیزات خاصی ندارد ، جز آبپاش برای محافظت از رطوبت و سرپناه برای محافظت در برابر آفتاب ، باد و باران. در این روش میزان پاشش به آب و هوا بستگی دارد و حدود یک هفته طول می کشد. در این روش باید سمپاشی انجام شود تا آسیب مکانیکی بلوک ها ایجاد نشود و بلوک ها همیشه مرطوب بمانند.
  ب: عمل گرمایشی
  این روش در عملیات در مقیاس کوچک استفاده می شود و به تجهیزات و امکانات زیادی احتیاج ندارد.
  به این ترتیب بلوک ها در جلوی بخاری مجهز به پنکه قرار گرفته و هوای گرم از میان آنها عبور می کند. بلوک ها به منظور حفظ گرما و رطوبت با یک پوشش محافظ پوشانده شده اند.
  پاسخ: عملیات بخار
  برای کاهش زمان پردازش از روش گرمایش بلوک بخار آب استفاده می شود. این نحوه عملکرد که بیشتر در تولید بلوک انبوه مورد استفاده قرار می گیرد ، به محفظه های بخار و جانبی آن نیاز دارد. درجه حرارت این اتاق ها تا ۸۰ درجه سانتیگراد است ، افزایش و کاهش دمای بلوک ها به آرامی انجام می شود تا بلوک ها هنگام کار ، آب را از دست ندهند. در این موارد مدت زمان ماندگاری تقریباً به یک روز کاهش می یابد.
  مهم نیست که چطور این عمل انجام می شود ، بلوک ها باید بعد از تمام مدت زمانی که در بالا مشخص شده است ، به مکانی که عاری از نور مستقیم خورشید و باد باشد ، منتقل شوند و برای هر سه هفته نگهداری شوند ، به طور یکنواخت خشک شوند تا رطوبت باقیمانده نباشد. برای بلوکهای با وزن ۱۴۰۰ کیلوگرم در مترمکعب (۵٪) و بلوکهای با وزن کمتر از ۱۴۰۰ کیلوگرم در مترمکعب (۲٪) تجاوز کنید مصرف بلوک های دیواری خشک باعث کاهش کار و ایجاد ترک می شود ، بنابراین حفظ مقدار رطوبت باقی مانده ضروری است.
  کلیه بلوک ها باید سالم باشند ، بدون شکستن سطوح و لبه ها و سایر نقص هایی که باعث ضعف بلوک می شوند ، بنابراین بلوک ها هنگام مصرف باید به دقت مورد بازرسی قرار گیرند و از بلوک های معیوب خودداری کنند.
  مقاومت فشاری متوسط ​​۱۲ بلوک نباید کمتر از ۲۸۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع باشد (برای سطوح کامل) به شرط آنکه مقاومت فشاری هر یک از بلوکها کمتر از (۷۵٪) از میانگین مقاومت فشاری به دست آمده نباشد.

  بلوک های سقفی
  ضخامت تیغه های سقف سقف باید حداقل ۱۵ میلی متر باشد ، عرض تکیه گاه سقف در تیرچه حداقل ۱۷٫۵ میلی متر ، تحمل در ۲٪ عرض بلوک و در ۵٪ ارتفاع و ارتفاع باشد. استفاده از سیمان در این بلوک به دلیل تیغه نازک کمی بیشتر از یک بلوک دیواری است.
  بلوک های آیکن
  بلوک های نمادی از بلوک های دیواری صاف و تیز ساخته شده اند. لبه ها و سطوح نیز در اندازه های نیم و سه بعدی ساخته شده اند تا در هنگام استفاده از بلوک از لبه ها و سطوح جلوگیری نشوند. برای صاف کردن سطوح در این نوع سیمان ، سیمان باید کمی بزرگتر از حد نرمال باشد.
  بلوک های سبک
  بلوک های دیواری و سقفی سبک برای کاهش وزن و بار مرده و کاهش تبادل گرما و صدا در ساختمان استفاده می شود. این بلوک ها از انواع بتونی سبک ساخته شده اند که رایج ترین آنها بتن گازی و سبک است.
  وزن مخصوص بلوکهای سبک از ۱۲۰۰ تا ۱۴۵۰ کیلوگرم بر متر مکعب و میانگین مقاومت فشاری ۳ نمونه حداقل ۷۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع (در کل سطح بلوک) و حداقل مقاومت فشاری نمونه از ۵۵ کیلوگرم بر سانتی متر مربع ، حداکثر جذب آب. در مورد این بلوکها ۳۰ کیلوگرم بر متر مکعب است.
  مواد نصب و ملات
  دوغاب و ملات
  اتصالات و اتصال دهنده ها
  حمل و نقل و نگهداری
  بارگیری ، جابجایی و بارگیری انواع بلوک باید با دقت انجام شود تا به حداقل برسد زباله. برای جلوگیری از تماس با خاک ، مواد مضر ، رطوبت و یخ و برف باید بلوک ها به طور جداگانه در یک مکان تمیز و سرپوشیده دسته بندی شوند. کار کن

  بلوک سیمانی چیست؟

  بلوک سیمانی یکی از موادی است که در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. بلوک های سیمانی قطعاتی هستند که در ابعاد و ابعاد مختلف ساخته می شوند و بسته به نوع استفاده از آنها از مواد مختلفی استفاده می کنند. و با توجه به شرایط عمومی کشور ما ، استفاده از این مواد متداول است.
  مواد کاربردی در بلوک سیمان:

  اجزای اصلی بلوک های بتونی به طور کلی شامل موارد زیر است:

  ۱٫ سیمان پرتلند

  ۲٫ مواد سنگی (مخلوط شن شسته شده)

  ۳٫ آب

  مواد تشکیل دهنده بتن با توجه به میزان استحکام مورد نیاز باید از نظر وزن و حجم با دقت وزن شوند.

  پس از اندازه گیری دقیق ، مواد کاملاً مخلوط شده و سپس قالب ریزی می شوند. مرحله آخر پردازش و محافظت از بتن در برابر اثرات منفی محیطی (مانند گرما و نور خورشید) ، بارندگی ، یخ زدگی و یخ زدگی است.
  انواع بلوک های سیمانی:
  از نظر وزن مخصوص به سه گروه تقسیم می شوند:

  ۱٫ سنگین

  ۲٫ نیمه سبک

  ۳٫ سبک

  هرچه وزن مخصوص بلوک های سیمانی بیشتر باشد ، مقاومت فشاری آنها بیشتر می شود.

  مقاومت فشاری بلوک های سیمانی توخالی بدون تحمل نباید کمتر از ۴۰ باشد و غیر تحمل نباید از ۶۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع باشد.

  بلوک های سنگین نسبت به بلوک های سبک وزن بزرگتر و ضخیم تر هستند. از آنها می توان در سازه های ساختمان یا در ساخت دیوارهای دیواری استفاده کرد.

  استفاده از بلوک های سبک وزن در تیرچه ها قرار دارد.

  بلوک های سیمانی معمولاً به صورت جامد یا توخالی ساخته می شوند. بلوک های توخالی سوراخ های جهانی دارند. مانند بلوک های دو سوراخ ، بلوک های سه سوراخ و غیره.

  باید در نظر داشت که:

  حجم فضای خالی نباید از ۵۰٪ از کل حجم بلوک تجاوز کند.

  · اندازه کل بلوک های توخالی بلوک بیش از ۲/۳ در همان جهت نیست.

  ضخامت دیواره بلوکها نباید از ۴ سانتی متر کمتر باشد.

  بلوک سیمانی توخالی ، سنگین و ساده باید مستطیل شکل و کاملاً صاف و بی عیب باشد.

  در هنگام آبکاری سطح آنها نیز باید به اندازه کافی چسبنده باشد.

  کاربرد بلوک سیمانی:
  ۱٫ دیوار ایوان

  ۲٫ ساختمان دیوار چینی

  ۳٫ سقف تیرچه بتونی

  هنگامی که دیوار برای تقسیم و جدا کردن فضا یا جلوگیری از عواملی غیر از تحمل فشار و نیرو ساخته شده است ، از تمام بلوک های حفره استفاده می شود. اما اگر برخی از قسمت های ساختمان به دیواره سد احتیاج داشته باشد ، هنگام برداشتن حفره بلوک های بتونی را پر می کنند و بعضی اوقات از آرماتورهای فلزی برای تقویت استفاده می شود.

  ملات مورد استفاده برای بلوک سیمانی:
  ملات مورد استفاده برای بلوک سیمانی معمولاً یک ملات ماسه ای سیمانی ۵: ۱ است و باید کاملاً روی سطح پیش فشار پایین و همچنین در دیواره های بلوک عمودی پخش شود.

  ملات را در زمان ساخت و ساز توزیع کنید. در غیر این صورت قبل از قرار دادن بلوک سیمان سفت می شود.

  اصول استفاده از بلوک سیمانی در ساختمان:
  ۱٫ خیساندن بلوک:
  بلوک باید قبل از نصب تمیز شود و کاملاً با آب خیس شود و در حین کار مرطوب شود. این امر باعث می شود که آب ملات توسط بلوک جذب نشود و ملات چسبندگی خود را از دست ندهد
  ۲٫ ملات:
  هنگام ساخت دیواره شکاف ، ملات فقط در دو نوار جداگانه روی دیواره های خارجی پخش می شود. در این حالت ، دیوار به عنوان عایق حرارتی و آکوستیک خوبی عمل می کند.

  اگر دیوار مانع یا دیوار نما باشد ، آنها ملات را در تمام سطوح ملات بلوک سیمانی (دیوارهای داخلی و خارجی) توزیع می کنند.
  ۳٫ موارد برای تسمه های افقی و عمودی:
  آبکاری دیواری ، برشی و تراز ، سلب کار ، شرایط محیطی و نگهداری دیوار و اتصال به دیوار بتونی با بلوک های آجری مانند سیمان.
  ۴٫ عرض دیوار:
  دیوار بلوک بتونی باید از بلوک های برابر با عرض دیوار ساخته شود. (مانند: دیوار ۲۰ سانتی متر باید با بلوک های ۲۰ سانتی متر ساخته شود)
  ۵- بلوک باید خرد شود و برش داده شود:
  زیرا در این حالت ، تمام قسمت های بلوک به دلیل تاثیر خرد شدن ، ترک خورده و مقاومت خود را از دست می دهند.
  ۶٫ بلوک چینی:
  برای بلوک چینی باید انتهای و گوشه دیوار قبل از قسمت های میانی مرتب شود. همیشه در انتهای خط الراس بالای ردیف های میانی ۴-۵ ردیف داشته باشید. تراز وسط قرار دارد برای تراز کردن ردیف های میانی به صورت افقی.

  عملکرد بلوک چینی باید یکنواخت باشد به طوری که در هیچ زمان هیچ بخشی از دیوار بیش از ۵ ردیف بلوک بالاتر از سایر قسمتهای آن نباشد.
  ۷٫ عبور دیوارها:
  دیواره های بلبرینگ بتونی به جز گوشه ها و در سایر تقاطع ها قفل نخواهند شد. به جای قفل شدن و بستن ، از تسمه های افقی ۵ میلی متر در طول ۷۰ سانتی متر و خم شدن ۹۰ درجه در انتهای بندهای ۵ سانتی متر برای جذب نیروهای افقی استفاده می شود. توصیه می شود حداقل هر ۱۲۰ سانتی متر از ارتفاع دیوار اتصال را در نظر بگیرید. این تسمه ها که در ضخامت ملات قرار دارند باعث افزایش چسبندگی دیواره های متقاطع می شوند.

  بر روی دیوارهای بدون بار ، از نوارهای فلزی مقاوم در برابر زنگ زدگی به جای تسمه های فلزی به صورت قابل تعویض استفاده می شود.

  بلوک زن چیست؟

  دستگاه بلوک زن
  دستگاه بلوک زن دستگاه ساخت بلوک است که در کارگاه ها ، ساختمان ها و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه موبایل با سیستم هیدرولیک است. روش کار به طور خلاصه است ، آنها مواد را روی سینی دستگاه بلوک زنانه می ریزند ، سپس آن را به قالب بلوک سیمانی هدایت می کنند ، قالب بلوک را با سیمان پر می کنند و در همان زمان ارتعاش می کنند تا مواد را فشرده کنند و سپس سفت شوند. . شرکت بتن سرمد این و سایر تجهیزات صنعتی و ساختمانی را در اختیار شما قرار می دهد.

  بلوک زن
  سازندگان بلوک یا دستگاه های ساخت بلوک به طور کلی در نوع تولید به بازار عرضه می شوند: “دستی و برقی” ، که در زیر به طور خلاصه توضیح خواهیم داد:

  از بلوک های زن دستی ، همانطور که از نام آن پیداست ، برای تولید بلوک های دستی و نیمه اتوماتیک استفاده می شود. این دستگاه ها معمولاً در سه مول: ۲ ، ۳ و ۴ فریم موجود است. در بین این دستگاه ها ، مدل ۲ فریم نیاز به مصرف برق ندارد ، اما آنها دو نوع برق هستند.
  بلوک های برقی استفاده شده برای تولید بلوک های دیواری و سقفی در مدل های فریم ۳ ، ۵ ، ۴ و ۶ تولید و به بازار عرضه می شوند و از آنها برای تولید بلوک های ۲۰ در ۴۰ استفاده می شود.
  قیمت دستگاه بلوک زن
  قیمت دستگاه مسدود کننده بستگی به عوامل مختلفی دارد که در زیر آنها را بررسی خواهیم کرد:

  حجم تولید: هرچه حجم تولید یک دستگاه مسدود کننده در یک زمان معین بیشتر باشد ، قیمت آن نیز بالاتر می رود. به عنوان مثال ، دستگاه های قفل اتوماتیک ۵ بلوکی می توانند هر ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ بلوک را در یک شیفت تولید کنند و از ۲ دستگاه قفل دستی نیز بالاتر هستند.
  نام تجاری دستگاه مسدود کننده: در برخی موارد ممکن است دستگاه دارای خصوصیات مثبت و منفی برند باشد و این ممکن است باعث اختلاف قیمت با سایر نمونه های مشابه شود.
  نکته ای که باید در اینجا بدانیم این است که هیچ ارزان بودن غیر منطقی نیست و اگر آن را خیلی ارزان پیدا کردید شک کنید. زیرا ممکن است در غیر این صورت سرمایه اولیه خود را هدر دهید.

  بلوک زن دستی

  دستگاه بلوک زن دستی
  دستگاه مسدود کننده دستی که به عنوان یک وسیله انسداد ساده نیز شناخته می شود ، نوعی دستگاه مسدود کننده است که با یک موتور کار می کند ، که وظیفه ارتعاش و حرکت دستگاه را بر عهده دارد. اپراتور. در اینجا کمی بیشتر درباره یک ماشین انسداد دستی که دارای حجم تولید کمتری نسبت به نمونه اولیه برقی یا اتوماتیک است و مشخصات فنی را در اختیار شما قرار می دهیم وجود دارد:

  ظرفیت تولید ۵۰۰ تا ۷۰۰ بلوک در ساعت
  با موتور ۱٫۵ اسب بخار برای لرزش کار می کند
  دو نوع تک فاز و سه فاز وجود دارد
  مناسب برای تولید انواع بلوک
  استفاده از سیستم درایو دستی برای زمان تولید بلوک

   

  دستگاه بلوک زن
  فرآیند تولید بلوک سیمانی به دستگاه مسدود کننده گفته می شود و دستگاه مورد استفاده برای این منظور دستگاه مسدود کننده نامیده می شود. این دستگاه ها که برای تولید انواع بلوک از جمله بلوک های سبک در کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند ، در بازارهای مختلفی موجود هستند.

  انواع دستگاه های بلوک زن

  • دستگاه بلوک زن دستی
  • دستگاه مسدود کننده کامل اتوماتیک زن
  • دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک
  • دستگاه بلوک تخمگذار

  دستگاه بلوک تخمگذار
  این دستگاه بلوک سیمانی را با استفاده از روشهای قدیمی تولید می کند. این دستگاه ها مانند خزندگان تخمگذار به نظر می رسند ، به همین دلیل نامگذاری شده اند. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که پس از تولید ردیف بلوک های سیمانی ، دستگاه به سمت عقب حرکت می کند و سپس ردیف بعدی را تولید می کند.

  اگر هنگام مسافرت دقت کنید ، مطمئناً این نوع ماشین های مسدود کننده را مشاهده خواهید کرد. بلوک های سیمانی تولید شده توسط دستگاه مسدود کننده تخمگذار معمولاً دارای ابعاد دقیقی هستند که برخی از آنها عبارتند از:

  بلوک سیمانی ۱۰ × ۲۰ ۴۰ ۴۰
  بلوک سیمانی ۵۰ × ۲۰ ۱۵
  بلوک سیمانی ۴۰ × ۲۰ سیم ۲۰
  بلوک سیمانی ۷ × ۲۰ ۴۰ ۴۰
  این ابعاد با توجه به نیاز و نیاز مشتری قابل تنظیم است.

  دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک
  مکانیسم و ​​عملکرد این دستگاه بلوک زنانه مشابه دستگاه تخمگذار است. تنها تفاوت این است که بلوک های تولید شده با استفاده از دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک بسیار دقیق تر و منظم تر هستند.

  مزایای دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک
  ابعاد دقیق تر بلوک سیمانی سبک
  تولید بلوک سیمانی با کیفیت بالا
  بلوک های سیمانی تولید شده با استفاده از این نوع دستگاه های بلوک زنانه ، فوم بسیار صافی دارند.
  سیمان ، پوسته و آب تخلخل بهتری خواهند داشت.
  نحوه عملکرد دستگاه بلوک زن
  روش کار با مخلوط کردن مصالح ساختمانی از جمله سیمان ، شن و ماسه و پوسته و ریختن آنها در سینی است. سپس مواد مخلوط شده را با استفاده از پنکه داخل قالب ریخته تا فضای خالی پر شود.

  در مرحله بعد ، لرزش دستگاه روشن می شود و باعث می شود شکاف های موجود در مواد دوباره پر شود ، که باید آنها را دوباره پر کنیم. قدم بعدی که باید برداریم پایین کشیدن مقر دستگاه است تا مواد متراکم شوند. در آخرین مرحله باید قالب را بالا ببریم. نکته قابل ذکر در اینجا اینست که نماد باید کم بماند و لرزش به هیچ وجه نباید خاموش شود.

  بلوک زن اتوماتیک

  بلوک زن اتوماتیک کامل برای بلوک های دیواری ، تیغه ای ، سیمانی میز زن و … از مقاومت و کارآیی بالایی برخوردار هستند.ظرفیت تولید این دستگاه بسیار بالاتر از سایر بلوک های زن است که قابل توجه ترین ویژگی است شناخته شده است. مکانیزم کار این دستگاه به صورت اتوماتیک است ، به همین دلیل یک بلوک زن کاملاً اتوماتیک است نامیده میشود. این دستگاه توسط یک اپراتور با اهرم های نصب شده در دستگاه اداره می شود رانده شده و سرعت تولید بلوک در این نوع بلوک های زنانه بسیار زیاد است این ویژگی عملکرد بالا دستگاه را اثبات می کند. آنها در ۶ تا ۸ فرمت ارائه می شوند که از سایر مدل ها فراتر است.

  برای کارخانه هایی که نیاز به تولید انواع بیشتری از بلوک دارند ، توصیه می شود مدل کاملاً اتوماتیک داشته باشند. زیرا آنها دارای سرعت تولید بالا ، کیفیت و دقت کار و خروجی بلوک هایی هستند آنها بیشتر تولید می شوند و سرانجام سرعت تغییر قالب و تنوع قالب از سایرین بیشتر است.

  به دلیل وجود ابهام در نامگذاری برخی از دستگاه ها ایران دستگاه سایر انواع عنوان های مرتبط با بلوک زن به شرح زیر ارایٔه می دهد:

  بلوک زن سقفی
  بلوک زن ثابت
  بلوک زن دیوار
  بلوک زن اتوماتیک ثابت
  بلوک زن دستی دست دوم
  بلوک زن اتوماتیک دست دوم
  بلوک زن اتوماتیک اصفهان
  بلوک زن اتوماتیک سبلان
  بلوک زن اتوماتیک قیمت
  بلوک زن ایران تکنیک
  بلوک زنی اتوماتیک
  بلوک زنی اتومات
  بلوک زنی اتوماتیک دست دوم
  بلوک زن برقی
  دستگاه بلوک زن بی صدا
  دستگاه بلوک زن برقی
  قیمت بلوک زنی برقی
  قیمت دستگاه بلوک زن برقی
  بلوک زن پاسارگاد
  دستگاه بلوک زن پارسیان
  دستگاه بلوک زن پیشرفته
  دستگاه بلوک زن پوکه ای
  دستگاه بلوک زن پیوسینگ
  دستگاه بلوک زن پارس
  دستگاه بلوک زنی پارسیان
  دستگاه بلوک زنی پیوسینگ
  دستگاه بلوک زنی پوکه
  بلوک زن تمام اتوماتیک دست دوم
  بلوک زن تیام
  بلوک زن تمام اتوماتیک ثابت
  بلوک زن ترکیه
  بلوک زنی تمام اتوماتیک ثابت
  فروش بلوک زن تمام اتوماتیک
  دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک
  بلوک زن ثابت دست دوم
  دستگاه بلوک زن ثابت
  دستگاه بلوک زن ثابت اتوماتیک
  دستگاه بلوک زنی ثابت
  دستگاه بلوک زنی ثابت برند تکنو بلوک
  ساخت دستگاه بلوک زن ثابت توسط مبتکر بوکانی
  قیمت دستگاه بلوک زن ثابت
  دستگاه بلوک زن جدید
  دستگاه بلوک زنی جدول
  بلوک زن چکشی
  دستگاه بلوک زن چکشی
  دستگاه بلوک زن چیست
  دستگاه بلوک زن چند کاره
  قیمت دستگاه بلوک زن چهارتایی
  دستگاه بلوک زن حرفه ای
  دستگاه بلوک زنی حق نژاد
  بلوک زن خودرو
  دستگاه بلوک زن خودرو
  دستگاه بلوک زنی خودرو
  دستگاه بلوک زنی خرید
  دستگاه بلوک زنی خودکار
  دستگاه بلوک زنی خودرویی
  قیمت دستگاه بلوک زن خودرو
  خرید بلوک زن
  بلوک زن دست دوم فروشی
  بلوک زن دیواری
  بلوک زن دست دوم تبریز
  بلوک زن دسته دوم
  بلوک زن دو موتوره
  دستگاه بلوک زن رومیزی
  دستگاه بلوک زن ریلی
  بلوک زن سقفی رومیزی
  دستگاه بلوک زن روز
  دستگاه بلوک زنی رومیزی
  دستگاه بلوک زنی رنجبر
  دستگاه بلوک زنی روشان
  بلوک زن ساده
  بلوک زن سقفی میزی
  بلوک زن سیمانی
  بلوک زن سقفی دست دوم
  بلوک زن سبک
  بلوک زن سنتی
  دستگاه بلوک زنی شرایطی
  دستگاه بلوک زنی صنعتی
  دستگاه بلوک زنی صادقی
  کارخانه بلوک زنی صنعتی
  بلوک زن طلایی اصفهان
  بلوک زن طلایی
  دستگاه بلوک زن طلایی اصفهان
  دستگاه بلوک زن طرح کادونا ایتالیا
  دستگاه بلوک زن طراحان
  دستگاه بلوک زن طلایی
  دستگاه بلوک زنی طلایی
  دستگاه بلوک زنی عمران واژه
  دستگاه بلوک زنی عدالت
  شرکت بلوک زنی عدالت
  دستگاه بلوک زن فروشی
  دستگاه بلوک زنی فوم دار
  فروش بلوک زن
  فروش بلوک زن دست دوم
  فیلم بلوک زن دستی
  فروش بلوک زن دستی
  فروش بلوک زن تهران
  بلوک زن قیمت
  بلوک زن قالب
  بلوک زنی قیمت
  دستگاه بلوک زن قیمت
  دستگاه بلوک زن قسطی
  بلوک زن ۶ قالبه
  دستگاه بلوک زنی قیمت
  بلوک زن کارکرده
  دستگاه بلوک زن کادونا
  قیمت بلوک زن کادونا
  دستگاه بلوک زن کوچک
  بلوک زن گیربکسی
  دستگاه بلوک زن گیربکسی
  دستگاه بلوک زن لیکا
  دستگاه بلوک زن لیکا دستی
  قیمت دستگاه بلوک زن لیکا
  خرید دستگاه بلوک زن لیکا
  خرید دستگاه بلوک زنی لیکا
  بلوک زن معمولی
  بلوک زنی مدرن
  دستگاه بلوک زن میزی
  کارگر بلوک زن میخوام کرج
  دستگاه بلوک زن مکانیکی
  بلوک زن نیمه
  بلوک زنی نیمه اتوماتیک
  بلوک زنی نی نی سایت
  دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک
  دستگاه بلوک زن نیمه اتومات
  ماشین بلوک زن نیمه اتوماتیک
  بلوک زن هیدرولیک
  بلوک زن هیدرولیک اتوماتیک
  بلوک زن هیدرولیک
  بلوک زن هیدرولیکی
  بلوک زن هیدرولیک اتوماتیک ۶۴۰۰
  بلوک زن هیدرولیک اتوماتیک ۶۴۰۰ با خود پرکن
  دستگاه بلوک زن هیدرولیک
  دستگاه بلوک زن هیدرولیک اتوماتیک
  دستگاه بلوک زن هیدرولیکی
  قیمت دستگاه بلوک زنی
  دستگاه بلوک زنی ۴ تایی
  دستگاه بلوک زن ۵ قالبه
  دستگاه بلوک زن ۵ قالبه مکانیکی
  قیمت دستگاه بلوک زن ۵ قالبه مکانیکی

  آیا بلوک زنی مجوز می خواهد
  برای بلوک زنی چقدر سرمایه لازم است
  بلوک زن چیست

  بلوک زن اتوماتیک
  بلوک زن دستی
  بلوک زن نیمه اتوماتیک
  بلوک زنی در زمستان
  بلوک زن هیدرولیک
  بلوک زن دست دوم
  بلوک زن ثابت
  بلوک زن دوتایی
  بلوک زن اتوماتیک قیمت
  بلوک زن ایران تکنیک
  بلوک زن اتومات دست دوم
  بلوک زن اتوماتیک ثابت
  بلوک زن اتوماتیک دست دوم
  بلوک زن اتوماتیک اصفهان
  بلوک زن اتوماتیک سبلان
  بلوک زن برقی
  دستگاه بلوک زن بی صدا
  دستگاه بلوک زن بدون برق
  بلوک زنی در بورس چیست
  دستگاه بلوک زن ته بسته
  بلوک زن پارسیان
  بلوک زن پازلی
  دستگاه بلوک زن پیشرفته
  دستگاه بلوک زن پوکه ای
  دستگاه بلوک زن پیوسینگ
  دستگاه بلوک زن پوکه
  دستگاه بلوک زن پاکتدار
  دستگاه بلوک زن پارس
  بلوک زن تمام اتوماتیک
  بلوک زن تکی
  بلوک زن ترکیه
  بلوک زن تبریز
  بلوک زن تمام اتوماتیک دست دوم
  بلوک زن تمام اتوماتیک ثابت
  بلوک زن تهران دیوار
  بلوک زن تیام
  بلوک زن ثابت دست دوم
  بلوک زنی ثابت
  دستگاه بلوک زن ثابت
  دستگاه بلوک زن ثابت اتوماتیک
  قیمت بلوک زن ثابت
  دستگاه بلوک زنی ثابت برند تکنو بلوک
  بلوک زن جدید
  بلوک جوانه زنی
  دستگاه بلوک زن جدید
  دستگاه بلوک زنی جدول
  دستگاه بلوک زنی جواد
  بلوک زن چکشی
  بلوک زن چیست
  بلوک زن چوبی
  دستگاه بلوک زن چند کاره
  دستگاه بلوک زن چیست
  برای بلوک زنی چقدر سرمایه لازم است
  دستگاه بلوک زنی چکشی ساده
  قیمت دستگاه بلوک زن چهارتایی
  بلوک زن حق نژاد
  دستگاه بلوک زن حرفه ای
  دستگاه بلوک زنی حسین زاده
  بلوک زن خودرویی
  بلوک زن خودرو
  دستگاه بلوک زن خودرو
  دستگاه بلوک زنی خودرو
  دستگاه بلوک زنی خودکار
  قیمت دستگاه بلوک زن خودرو
  خرید بلوک زن
  خرید بلوک زن دستی
  بلوک زن دیوار
  بلوک زن در شیپور
  بلوک زن دستی قیمت
  بلوک زن دستی قدیمی
  بلوک زن دست ساز
  بلوک زن رومیزی
  دستگاه بلوک زن ریلی
  دستگاه بلوک زن رشت
  دستگاه بلوک زنی روشان
  دستگاه بلوک زنی رومیزی
  دستگاه بلوک زنی رنجبر
  دستگاه بلوک زنی رفسنجان
  کارگاه بلوک زنی رباط کریم
  بلوک زن زحمتکش
  بلوک زن سبلان
  بلوک زن سقفی
  بلوک زن سپاهان
  بلوک زن سقفی میزی
  بلوک زن سقفی دست دوم
  بلوک زن سقفی تخمگذار
  بلوک زن ساده
  بلوک زن سبک
  بلوک زن شیپور
  بلوک زنی شهریار
  کارگر بلوک زن شیپور
  دستگاه بلوک زن شیراز
  استخدام بلوک زن شیپور
  دستگاه بلوک زن شمال
  بلوک زن در شیراز
  دستگاه بلوک زنی شرایطی
  بلوک زن صادقی
  بلوک زنی صالحی سیرجان
  بلوک زنی صالحی
  دستگاه بلوک زن صنعتی
  دستگاه بلوک زن صادقی
  بلوک زن بی صدا
  دستگاه بلوک زنی صنعتی
  کارخانه بلوک زنی صنعتی
  بلوک زن طلایی اصفهان
  بلوک زن طراحان
  بلوک زن طلایی نوین
  دستگاه بلوک زن طلایی اصفهان
  دستگاه بلوک زن طرح کادونا ایتالیا
  دستگاه بلوک زنی طراحان تبریز
  دستگاه بلوک زنی طلایی نوین
  دستگاه بلوک زنی عدالت
  دستگاه بلوک زنی عمران واژه
  عکس بلوک زن دستی
  بلوک زن دستی در بندرعباس
  دستگاه بلوک زن فروشی
  دستگاه بلوک زن فشاری
  دستگاه بلوک زن فوم بتن
  دستگاه بلوک زن فول اتوماتیک
  دستگاه بلوک زنی فوم دار
  دستگاه بلوک زنی فشرده
  دستگاه بلوک زنی فول اتوماتیک
  بلوک زنی تک فاز
  بلوک زن قیمت
  دستگاه بلوک زن قسطی
  بلوک زن ۵ قالبه مکانیکی
  میکسر بلوک زن قیمت
  کارگاه بلوک زنی قزوین
  کارگاه بلوک زنی قائمشهر
  بلوک زن کادونا
  بلوک زن کارکرده
  بلوک زن کرمان
  بلوک زن کرمانشاه
  دستگاه بلوک زن کوچک
  قیمت بلوک زن کادونا
  دستگاه بلوک زن کرمانشاه
  استخدام بلوک زن کارگر
  دستگاه بلوک زنی گلستان
  بلوک زن میزی
  بلوک زنی مدرن
  بلوک زنی معمولی
  بلوک زنی مازندران
  بلوک زنی میکسر
  بلوک زن دو موتوره
  دستگاه بلوک زن معمولی
  بلوک زن نیمه اتومات
  بلوک زن نیمه اتوماتیک دست دوم
  بلوک زن نیمه اتوماتیک کادونا
  بلوک زن نیمه اتوماتیک شیپور
  بلوک زن نیمه
  بلوک زنی نی نی سایت
  طرح توجیهی تیرچه و بلوک زنی
  بلوک زن هیدرولیک اتوماتیک
  بلوک زن هیدرولیک ۲۵۰۰
  بلوک زن هیدرولیک ۲۶۰۰
  بلوک زن هیدرولیک ۲۴۰۰
  بلوک زن هیدرولیک اتوماتیک ۶۴۰۰ با خود پر کن
  بلوک زن هیدرولیک اتوماتیک ۶۴۰۰
  دستگاه بلوک زن هیدرولیک
  بلوک زنی اتومات
  بلوک زنی سقفی
  بلوک زنی ساده
  بلوک زنی نیمه اتوماتیک
  بلوک زنی قیمت
  دستگاه بلوک زن اتوماتیک ۱۲ قالبه
  بلوک زن برقی ۳ تایی
  دستگاه بلوک زن ۴ تایی
  بلوک زن دستی ۴ قاب
  دستگاه بلوک زن ۵ قالبه