فینگرکار چیست?

فینگرکار چیست?

فینگرکار دستگاهی است که چندین ردیف دارد و در هر ردیف محصولات تولید شده قطعات بتنی (همچون بلوک، جدول، سنگفرش و فلاورباکس) قرار می گیرد.

فینگرکار بر روی ریل قرار گرفته و بر روی آن حرکت می کند. فینگر کار وظیفه انتقال محصولات تولیدی به اتاق بخار (Curing) و همچنین وظیفه انتقال محصولات آماده را از اتاق بخار به لوراتور جهت بسته بندی و شیرینگ دارد.

با توجه به تیراژ تولید بالای ماشین آلات تمام اتوماتیک پارسیان ماشین سازان؛ فینگرکار می بایست دارای استحکام بسیار بالا بوده و همچنین قابلیت چندکاره بودن را دارا می باشد. از آنجایی که خط تولیدهای شرکت پارسیان به صورت چهار کاره می باشد و در معقوله جدول با توجه به حجم تولید بالا و مطابق با وزن بسیار زیاد محصولات؛ فینگر کار می بایست با بهترین سطح کیفی و قطعات به کار رفته عملیاتی و ساخت گردد.

شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز اولین شرکت دانش بنیان در زمینه ماشین سازی است. این شرکت بزرگترین تولید کننده ماشین آلات سنگین و سبک قطعات بتنی از جمله دستگاه های ثابت چندکاره تولید بلوک، جدول، سنگفرش و فلاورباکس – دستگاه های متحرک بلوک زن و جدول زن و تمامی ادوات خط تولید همچون بچینگ، میکسر، ربات، فینگرکار، الواتور، لوراتور و … می باشد که با توجه به دانش فنی و سابقه کاری بالای ۳۰ سال در عمر ساخت ماشین آلات به این مهم دست یافته است.

 

فینگر کار