اختلاط دقیق پوکه معدنی برای تولید بلوک سیمانی

اختلاط دقیق پوکه معدنی برای تولید بلوک سیمانی

پوکه معدنی یک منبع طبیعی حاصل از کوه آتشفشانی است نام دیگر آن پومیس است. پوکه معدنی محصول کوه آتشفشانی است که خود دارای انواع مختلفی است. نوعی پوکه معدنی که بین همه افراد شناخته شده است می توان به سنگ پا اشاره نمود. امروزه در صنعت ساختمان سازی و برخی صنایع دیگر، پوکه معدنی کاربرد فراوانی دارد.

برای تولید بلوک پومیس یا بلوک پوکه معدنی  باید بلوک زن قابلیت تولید بلوک با کیفیت بالا را داشته باشد. پوکه معدنی در مرحله تولید بتن باید با برنامه ریزی طرح اختلاط متناسب با شرایط جوی منطقه ای که از بلوک برای ایجاد سازه استفاده می شود به کار برده شود. اختلاط پوکه معدنی برای مناطق گرم و مرطوب، سرد و مرطوب، مناطق بسیار سرد و بسیار گرم متقاوت از دیگری است. همچنین بلوک در سازه ای که استفاده می شود قبل از ساخت باید برآورد های اولیه صورت گیرد.

کیفیت بالای بلوک زن در کیفیت بلوک سبک پوکه ای نقش عمده ای دارد. بلوک سبک یا بلوک پوکه معدنی خریداران زیادی دارد و علت آن وزن پایین و مقاومت پذیری بالا است. استفاده از بلوک پوکه ای سبب کاهش وزن سازه می گردد.

شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه های چندکاره و تمام اتوماتیک بلوک زن، جدول زن، کفپوش زن در خاورمیانه است. پارسیان به عنوان برند معتبر جهانی برای ماشین آلات بتنی همواره با تولید دستگاه های با کیفیت در این عرصه پیشگام بوده است. بلوک زن در مدل های متنوع موجود است. مدل های ثابت و متحرک پارسیان؛ قابلیت تولید بلوک پوکه ای را با کیفیت عالی دارند