خرید دستگاه بلوک زن دست دوم

خرید دستگاه بلوک زن دست دوم

خرید دستگاه ماشین آلات بتنی کارکرده!؟

اگر به فکر خرید دستگاه بلوک زن و جدول زن دست دوم برای تولید جدول، بلوک و سنگفرش هستید، مطالعه موارد زیر ضروری هست

خرید دستگاه بلوک زنی دست دوم

امروزه دلیل عمده ای که مشتریان را وادار به خرید دستگاه کارکرده می کند تفاوت قیمت بین دستگاه کارکرده و نو است .چند دلیل ساده که با رعایت آن میتوان دستگاه با کیفیت ومناسب تهیه کرد:

۱- اولین سوالی که به ذهن خطور میکند این است که چرا فروشنده از آن استفاده نمیکند و برای فروش گذاشته است ؟ که خود احتمالا چند دلیل داشته باشد و دلیل اصلی آن نایاب بودن قطعه در دستگاه های وارداتی است.دستگاهای وارداتی که نیاز به تعمیر پیدا میکند به دلیل کمبود قطعات کنار گذاشته میشوند .
۲- دستگاهی که از ساخت آن سالها میگذرد و استهلاک زیادی داشته به هیچ عنوان یارای رقابت با دستگاه های به روز را ندارد.
۳- با گذر زمان عمر مفید دستگاه نیز کم میشود و نیاز تدریجی به تعمیر دارد که خود شامل هزینه های اضافی و نیروی انسانی می شود.
۴- بعضی از قسمت های دستگاه از لحاظ فنی دچارنقص میشود مثل تابلو برق که با گذشت زمان , پوشش سیم های برق معیوب شده و شیارهایی به وجود می آید و ممکن است سانحه ای پیش آید.
۵- گاه بعلت عدم آگاهی خریدار , یک دستگاه کار کرده در ایران که بسیار از آن کار کشیده شده است با نام کارکرده اروپا به خریداران فروخته میشود طبیعی است که در چنین حالتی خریدار آن متضرر و کاملاٌ نا راضی خواهند بود.
۶- از نظر عملکرد و بازدهی دستگاه ,اگر بتوان با دستگاهی ۱۰۰۰ بلوک تهیه کرد در دستگاه های دست دوم این مقدار کاهش قابل توجهی پیدا می کند.
۷- در دستگاههای دست دوم احتمال دستکاری دستگاه توسط نیروی های غیر متخصص بیشتراست که موجب نقص فنی درآینده میشود,که بیشتراین تعمیرات موقتی محسوب میشود و برای فروش روانه بازار میشود .
۸- مهم ترین قسمت خدمات پس از فروش یک دستگاه است که برای دستگاهای کارکرده و دست دوم هیچ خدماتی ارائه نمیشود .
۹- خریداران دستگاه های کارکرده معمولا اطلاعات کمی دارند و نمی توانند نسبت به ایرادات واقعی دستگاه اطمینان خاطر داشته باشند. دستگاهی که مشکل فنی دارد ولی ظاهری تمیز و سالم دارد ممکن است با توضیحات فروشنده خریداری کند و بعد دچار دردسر شود .
پس بهتراست از خریداری دستگاه کارکرده خودداری شود و با صرف هزینه کمی در سرمایه گذاری و تهیه ماشین آلات صنعتی با کیفیت موجب بازدهی موثر در قسمت تولید شد.
شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز امیدوار است هر تصمیمی که در زمینه سرمایه گذاری در حوزه ماشین آلات بتنی انجام میدهید موجب سود و برکت شما بشود.