روشهای نوین تولید دستگاه بلوک، جدول و سنگفرش در پارسیان

روشهای نوین تولید دستگاه بلوک، جدول و سنگفرش در پارسیان

اصول تولید بلوک سیمانی

از آنجاییکه موضوع تولید بلوک با توجه به افزایش جمعیت و نیاز مبرم به ساخت و ساز و همچنین نظر به افزایش هزینه های زندگی از جمله موضوع انرژی، بحث کیفیت تولید، همسان سازی نوع محصول تولیدی بلوک با توجه به منطقه سکونت بسیار حائز اهمیت است و با توجه به اینکه کشور عزیزمان ایران دارای تنوع آب و هوایی بوده، این تنوع آب و هوایی، شکل، نوع بلوک، متریال مورد استفاده را منطقه به منطقه متمایز می کند.

به این صورت که مناطق کوهستانی با توجه به موضوع سرما نیاز به بلوک‌هایی دارند که به عنوان عایق عمل کرده و ضریب انتقال انرژی به حداقل ممکن برسد. برعکس این موضوع نیز برای مناطق گرمسیری که عموما کل سال دارای آب و هوای گرم است، نیاز به بلوک هایی عایق در انتقال هستند و مواردی از قبیل ضخامت بلوک سیمانی که ارتباط مستقیم با سبک و سنگین بودن بلوک دارد.

تولید بلوک سیمانی و جدول بتنی با توجه به به شرایط آب و هوا

در مناطق شمال کشور به دلیل آب و هوای مرطوب، وسعت زمین های حاصل خیز، جمعیت به صورت پراکنده است و در واقع موضوع تراکم جمعیت در یک نقطه خاص مطرح نیست و این موضوع موجب می شود ساخت و ساز به صورت دو الی سه طبقه بیشتر شود و در این میان بحث مقاومت بلوک در آیتم های بعدی اهمیت قرار می گیرد ولی همین موضوع در منطقه سرد سیری به دلیل سخت بودن ایجاد تاسیسات برقی، امکان پذیر نبودن فضا های حاصل خیز زیاد، موجب تراکم جمعیت در یک منطقه و به طبع آن سکونت مردم در آپارتمان های بلند و برج ها و شهرک های متمرکز مسکونی می شود که در این میان موضوع مقاومت بلوک در اولویت بالاتری قرار خواهد گرفت.

شرکت دانش بنیان پارسیان ماشین سازان تبریز با تکیه بر دانش فنی و نیرو های متخصص خود، روش های نوین تولید بلوک های سیمانی، پوکه ای و فوق سبک لیکا را از ابتدا در دستور کار خود داشته و تلاش مضاعف جهت به کارگیری جدیدترین تکنولوژی در بحث ماشین آلات دستگاه بلوک زن، جدول زن  و سنگفرش زن کرده است.

از جمله شاخصه های مهم در بحث تولید بلوک های ساختمانی نوع مواد مورد استفاده، چگونگی  عمل آوری، ضخامت بلوک، ته بسته یا ته باز بودن بلوک، تعداد جداره های بلوک، ابعاد بلوک مطرح است به این صورت که نوع مواد مورد استفاده ارتباط مستقیم با مقاومت محصول و سبک و سنگین بودن محصول دارد و از بابت موضوع تعداد جداره بلوک، نظر به مشخصه نوع تاسیسات اجرایی حائز اهمیت است. علی الیحال با توجه به استانداردهای بلوک سیمانی، سیستم های تولید بلوک شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز با استفاده از روش های نوین تولید بلوک سیمانی، همگون سازی کرده و این مهم توسط ماشین آلات شرکت پارسیان در سایز ها و ابعاد متفاوت قابل تولید است.

چهار آیتم موثر در تولید بلوک و جدول بتنی استاندارد

  • ماشین با کیفیت: این مورد بستگی صد در صدی به تکنولوژی ساخت و نوع قطعات مصرفی و کیفیت اجرا دارد.
  • نوع مواد مصرفی: به اسم طرح اختلاط شناخته می شود
  • عمل آوری محصول تولیدی
  • اپراتور های دست اندرکاران تولید 

تمامی موارد یاد شده توسط متخصصین پارسیان با تکیه بر روش های نوین تولید بلوک سیمانی، اجرا، آموزش و عملیاتی می گردد.

مشتریان شرکت پارسیان قبل از قرارداد توسط کارگروه ویژه از بابت طرح توجیه تولید بلوک سیمانی و به طبع آن طرح اختلاط بلوک سیمانی و چگونگی روش تولید بلوک سیمانی، معرفی انواع دستگاه های بلوک سیمانی و همچنین بازارهای هدف محصولات تولید شده توسط دستگاه های پارسیان ماسین سازان تبریز آشنا خواهند شد.

بهترین دستگاه تولید بلوک سیمانی (متحرک) KAD1500

بهترین دستگاه تولید جدول بتنی (متحرک) KAD1200

در پایان این شرکت با کوله باری از تجربه و دانش فنی و با تکیه بر متخصصین خود عالی ترین روش تولید بلوک، با در نظر گرفتن تمامی شرایط و ضوابط را در اختیار خریداران خود قرار می دهد چرا که اعتبار این شرکت گره خورده در اعتبار مشتریان خود دارد.