بهترین دستگاه بلوک زنی

بهترین دستگاه بلوک زنی، بی شک دستگاه‌های پارسیان ماشین سازان تبریز است، چرا که آن شرکت با بهره گیری از بهترین متریال و با نظر سنجی دوره ای خود از مشتریان توانسته است باکیفیت‌ترین دستگاه‌ها را به بازار عرضه کند و از محبوب‌ترین و بهترین شرکت‌های بتن سازی در بازار باشد.

با پیشرفت صنعت و ماشین سازی دستگاه های بتن سازی و نیاز روز افزون دنیای امروز به ماشین آلات بتنی در ساختمان سازی و راه سازی شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز با مارک Parsian Machine توانسته یکی از بهترین دستگاه بلوک زن (بهترین دستگاه بلوک زن، بهترین دستگاه جدول زن، بهترین دستگاه تولید سنگفرش) در کشور را از آن خود کند.

2 مدل از بهترین دستگاه‌های بلوک زن پارسیان ماشین سازان تبریز

بهترین بلوک زن متحرک

نمای بلوک زن KAD1500

از بهترین دستگاه‌های بلوک زن متحرک پارسیان می‌توان دستگاه KAD 1500  را نام برد. این دستگاه متحرک دارای ویژگی‌های مثبت زیادی نسبت به دیگر بلوک زن‌ها دارد. ویژگی اول این دستگاه تولید انواع فلاورباکس در کنار تولید انواع بلوک است.  ویژگی دوم، پاکت دار بودن دستگاه و داشتن سیستم خودپرکنی است؛ بدین صورت که ملات آماده توسط تراکتور(دامپر) به داخل پاکت ریخته می‌شود و اپراتور تنها با فشار اهرم‌های شیرلول قالب را تغذیه کرده و سپس عمل تولید انجام می‌گیرد. سومین ویژگی ظرفیت تولید آن است که کادونا 1500 محصولات بتنی را به صورت دو ردیفه تولید می‌کند و این امر باعث می‌شود ظرفیت تولید این دستگاه در هر کورس افزایش یابد.

بهترین بلوک زن ثابت

دربین دستگاه های ثابت شرکت پارسیان دستگاه ثابت TPRN 1824 تک پاکته جزو بهترین بلوک زن متحرک محصوب می‌شود؛ زیرا این دستگاه یک خط تولید فول کامل بوده و شامل سیستم توزین مصالح، خط تولید پرسی و خط بسته بندی است. این دستگاه 4 کاره بوده و قابلیت تولید انواع بلوک، جدول، فلاورباکس و سنگ‌فرش و قطعات بتنی دیگری را نیز داراست. ظرفیت تولید  TPRN 1824در مقایسه با سه نوع دیگر، یعنی 3036, 2530, 2025 کمتر است اما از لحاظ هزینه‌های جانبی این دستگاه به صرفه‌تر است.

فرم استعلام قیمت انواع بلوک‌زن

برای ارتباط با کارشناسان فروش می‌توانید فرم زیر را پر کنید یا با شماره‌های :
09143030205 و 09143077211 تماس بگیرید.
نام و نام خانوادگی*(Required)
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

انتخاب بهترین دستگاه بلوک زن

زمانی تولید کننده می تواند بهترین مارک دستگاه بلوک زنی را متعلق به خود کند که در ابتدا اهداف مشتریان را شناسایی کرده و رضایت مشتریان و مصرف کنندگان را با تولید با کیفیت و خدماتی که پس از فروش دستگاه ارائه می دهد جلب کند.و در نهایت مشتریان زمانی می توانند بهترین مارک دستگاه بلوک زنی را بشناسند که محصولات سایر تولید کنندگان را هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ برآورد هزینه مقایسه نمایند.

شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز با حضور چندین ساله خود در نمایشگاه های داخلی و خارجی صنعت ساختمان توانسته با آشنا شدن سایر تولید کنندگان در زمینه تولید دستگاه های بتن سازی هم از تجارب کشور های خارجی بهره گیری کند و هم بتواند مارک شناخته شده ای در سایر کشورها نیز باشد. دستگاه بلوک زن در ابعاد و اندازه های متفاوت با ویژگی های کارکردی بسیاری در بازار وجود دارد، برای تشخیص اینکه چه مارکی از این دستگاه می تواند کارآیی لازم را داشته باشد باید به این موضوع پرداخت که امروزه کدام کارخانه و شرکت ها در ایران در زمینه ارائه بهترین نوع از ماشین آلات صنعتی و ساختمانی در زمینه مورد نظر فعالیت دارد.

امروزه برند ها و مارک های زیادی در بازار های داخلی و بازار های خارجی وجود دارد ولی بیشتر متقاضیان برای پیدا کردن بهترین و معتبر ترین مارک دستگاه بلوک زنی اکثرا دچار سردرگمی می شوند و آنچه در این میان اهمیت دارد این است که برای انتخاب یک برند با کیفیت از دستگاه بلوک زن، شرکت سازنده یا ارائه دهنده آن باید از تجربه و اعتبار کافی برخوردار باشد که شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز با فعالیت نزدیک به چهار دهه خود توانسته بخوبی این تجربیات را به دست آورد.

در این رابطه یک دستگاه بلوک زن مناسب و با کیفیت دستگاهی است که بیشترین و با کیفیت ترین خروجی و بازده را متناسب با خواسته مشتری داشته باشد به این معنی که برای هر ویژگی از دستگاه بهترین نمونه از فعالیت محصول مطرح باشد.

تهیه بهترین دستگاه بلوک زنی که توسط شرکت ها به تولید می رسند و به مشتریان ارائه می شوند تا در کارگاه بلوک زنی مورد استفاده گیرند باید از کیفیت و مکانیسم بالایی برخوردار باشند . اگر به دنبال یک برند مطمئن با بازدهی بالا می باشد باید به خصوصیات و ویژگی های آن توجه کنید.

یک برند خوب و مطرح الزاما نمی تواند یک مورد مناسب برای کارگاه بلوک زنی باشد. از میان ویژگی هایی که یک دستگاه بلوک زن باید دارا باشد می توان به مواردی همچون سرعت، ظرفیت تولید، قابلیت دستگاه اشاره کرد. در پایان اشاره به این نکته ضروری می باشد که با مطالعه رزومه یک شرکت و شناخت مشتریان آن شرکت می توان اطلاعات کلی به دست آورد.

بهترین دستگاه بلوک زن سیار KAD1500

بهترین دستگاه جدول زن سیار KAD1200